خانه / ترجمه فرانسه / هزینه ترجمه فرانسه به فارسی

هزینه ترجمه فرانسه به فارسی

5/5 - (3 امتیاز)

هزینه ترجمه فرانسه

ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه بازدیدکنندگان سایت ترجمه فرانسه در خدمت شما عزیزان هستیم که اگر نمیخواهید مطالب را بخوانید برای ارسال سفارش میتوانید به تلگرام ما مراجعه بفرمایید.
 
به اطلاع شما عزیزان و سروران گرامی میرسانم که قیمت ترجمه فرانسه در این سایت به کمترین حد ممکن است و به دلیل این که بی واسطه کار میکنید و مستقیم با خود بنده که مترجم زبان فرانسه هستم ارتباط میگیرید هزینه به واسطه ها و دلال ها نمیپردازید و عملا همه پول به خود مترجم میرسد.
 
از این رو بنده در خدمت شما کارفرمایان و عزیزان میباشم که میتوانید کار خود را برای بنده ارسال کنید تا هزینه هر بخش از ترجمه را به خدمت شما دوستان گرامی عرض کنم.
 
هزینه ترجمه فرانسه به فارسی و قیمت ترجمه فارسی به فرانسوی متفاوت است و عموما در متن های تخصصی کمی قیمت بالاتر است و در متن های رمان و داستان کمی هزینه پایینتر میباشد که به دلیل تفاوت های کار ها از دادن قیمت ثابت در وبسایت معذوریم لذا بار دیگر تکرار میکنیم که خواهشمند است مطالب و کار خود را برای بنده در تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید تا هزینه را برآورد کرده و خدمتتان اعلام نمایم.
 
شما دوستان و سروران ارجمند برای هر نوع ترجمه متن فرانسه ای میتوانید کار خود را به بنده بسپارید و به دلیل سابقه کاری چند ساله در زمینه رمان های فرانسوی بنده تجربه بیشتری در این زمینه دارم و رمان و داستان را به هزینه پایینتر و قیمت کمتری نیز با شما حساب میکنم.
 
اما کارهای تخصصی و متن های تخصصی را که در توانم باشد نیز قبول میکنم و در خدمت شما هستم که برای برآورد هزینه هم میتوانید با بنده تماس بگیرید.
 
ضمن تشکر مجدد به علت بازدید از این سایت بار دیگر خواهشمندم برای اطلاعات تکمیلی در تلگرام یا واتس اپ با بنده در تماس باشید.  @F_Fathimaram


ترجمه فرانسه به فارسی

ما در زندگیمان کاری را که می خواهیم  انجام نمی دهیم, اما مسئولیت آنچه که هستیم بر ماست.
فرنچ ترنسلیت در خدمت شماست و هر زمان در طول سال که خواستید میتوانید ترجمه متن خود را به صورت مستقیم به بنده (مترجم زبان فرانسه) بسپارید تا در کمترین زمان ممکن تحویل شما شود.
قیمت ترجمه فرانسه ارزان
همانطور که پیشتر خدمتتان عرضد شده است باید بتوانیم قیمت و هزینه ترجمه فرانسه را به حد معقولی پایین بیاوریم که هم بتوان کارهای مختلف را ترجمه کرد  هم ارزش کار ترجمه و تخصصی زبان شناسی حفظ شود و کرامت متخصص ترجمه زیر سوال نرود

درباره ی کارشناس مترجم فرانسه

همچنین ببینید

دانشکده زبان فرانسه

درباره انتخاب رشته ادبیات و مترجمی زبان فرانسه در دانشگاه

مشاوره انتخاب رشته زبان فرانسه دوستانی که میخواهند در انتخاب رشته کنکور کارشناسی مجموعه زبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.