خانه / ترجمه فرانسه / خدمات ترجمه متون فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

خدمات ترجمه متون فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

1/5 - (1 امتیاز)

خدمات ترجمه فرانسه

خدمات مختلفی را میتوانید به صورت روزانه در اجتماع شاهدش باشید و یکی از این خدمات ترجمه فرانسه هست. انواع متون فرانسوی به فارسی و بالعکس فارسی به فرانسه قابل ترجمه میباشد ما در وبسایت فرنچ ترنسلیت گروهی از مترجمین زبان فرانسه گرد هم آمده ایم تا با همفکری یکدیگر بتوانیم انواع متون را به بهترین کیفیت و بهترین نحو ترجمه نماییم.

همواره در همه شرایط میتوانید بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید. خدمات ترجمه ما را میتوانید از همه دوستانی که کاری برای سفارش پیش ما آورده اند نظرسنجی کنید چرا که بهترین دقت را برای کار های خود اختصاص میدهیم.

روند کار خدمات مترجمی فرانسه

روند کار به این صورت هست که شما ابتدا باید متنتان را برای ما بصورت فایل در واتسپ ارسال بفرمایید تا بتوانیم بررسی کنیم که چه تعداد کلمه دارد چه میزان از تخصصی بودن را شامل میشود و در کل چه میزان زمان لازم دارد تا بتوانیم منصفانه ترین قیمت ممکن را خدمت شما اعلام کنیم تا در صورت توافق انشالله در خدمتتان باشیم.

هزینه خدمات ترجمه فرانسوی

هزینه بستگی به موارد زیادی دارد که همانطور که ذکر شد یکی از فاکتور های قیمت در این کار میزان تخصصی بودن متن میباشد و مورد بعدی تعداد کلمات و صفحات هست که با توجه به میزان و حجم کار اگر حجم کارتان خیلی بالا باشد میتواند قیمت هر صفحه شامل تخفیف پله ای نیز بشود که به طبع در هر کاری تفاوت قیمت بین عمده و خرده یا تیراژ پایین و تیراژ بالا هست و در کار ترجمه نیز به همین شکل هست و میتوان تفاوت زیادی قائل شد.

 

درباره ی کارشناس مترجم فرانسه

همچنین ببینید

ترجمه فیلم فرانسوی

ترجمه تخصصی فیلم و مقالات فرانسوی

ترجمه تخصصی فقط فرانسه در این وبسایت ما فقط کار ترجمه فرانسه انجام میدهیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.