خانه / انجام ترجمه متون فرانسوی / ترجمه تخصصی فیلم و مقالات فرانسوی

ترجمه تخصصی فیلم و مقالات فرانسوی

سپاس از توجه شما

ترجمه تخصصی فقط فرانسه

در این وبسایت ما فقط کار ترجمه فرانسه انجام میدهیم و مانند برخی دیگر از وبسایت ها که همه زبان ها را قبول میکنند و به مترجم درجه چندم برون سپاری کرده و درصد و پورسانت برمیدارند نیستیم و شما با ارتباط با ما یک مترجم حرفه ای و متخصص دارای مدرک دانشگاهی را به طور مستقیم برگزیده و کار خود را به بهترین شخص ممکن میسپارید.

همچنین شما را در جریان قرار میدهیم که ما تمام متون تخصصی شما را ترجمه میکنیم و این متون تخصصی میتواند شامل مقالات علمی که قرار است در نشریات مختلف تخصصی چاپ شوند نیز میباشد که در این راستا میتوانید متن خود را از طریق واتسپ برای ما ارسال نموده تا بررسی های لازم صورت پذیرد و شما را در جریان چند و چون کار قرار دهیم.

ترجمه فیلم به فارسی و فرانسه

ضمن اینکه اگر فیلم آموزشی یا تخصصی به زبان فرانسه لازم به ترجمه داشتید ما میتوانیم در اسرع وقت آن را برای شما به فارسی روان ترجمه کنیم و یا اینکه اگر فیلم شما فارسی هم بود ما میتوانیم برای شما آن را به زبان فرانسه ترجمه نماییم.

ترجمه فیلم به این صورت هست که اگر فایل زیرنویس یا فیلمنامه را موجود داشته باشید کار ساده تر و ارزان تر انجام خواهد شد در غیر این صورت باید فیلم را ابتدا به صورت نوشته درآوریم تا سپس ترجمه آن صورت بپذیرد.

ضمن اینکه فیلم های غیر تخصصی و داستانی با هزینه و زحمت کمتری قابل انجام هستند تا فیلمهایی که نیاز به صرف وقت و دقت بیشتری دارند.

 

درباره ی کارشناس مترجم فرانسه

همچنین ببینید

مرکز ترجمه فرانسه

مرکز ترجمه فرانسوی | دارالترجمه فرانسه در ایران

همانطور که در صفحه اصلی نیز خدمتتان ذکر شده ما جمعی از فارغ التحصیلان رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.